Hemen yeni hesap oluşturun

Oturum aç

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Oturum aç

Hemen yeni hesap oluşturun

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Cinsel İlişki Nedir Ne Demektir

Cinsel İlişki Nedir Ne Demektir

Cinsel İlişki Nedir Ne Demektir

Cinsel İlişki Nedir Ne Demektir: Cinsel ilişki, cinsel birleşme, çiftleşme veya vajinal seks, bir erkeğin sertleşmiş olan penisinin, uyarılmış bir kadın vajinasının içine girmesini kapsayan, cinsel zevk ya da üreme amaçlı bedensel ilişki için kullanılan bir tabirdir.

Bunun yanı sıra, diğer penetrasyon tehlikesi içeren anal seks, oral seks, parmaklama, dildo kullanma gibi cinsel aktiviteler de eşcinsel veya heteroseksüel olmasına bakılmaksızın bir cinsel birleşme olarak kabul edilirler.

Cinsel hazzı artırmak için cinsel ilişki öncesi uzun süreli bir sevişme yapılması önerilir. Devamında sertleşmiş penis (veya dildo) vajina içine girer ve genellikle penisin tamamını dışarı çıkartılmadan ileri-geri hareket ettirilir.

Çiftler kendilerini ve birbirlerini, çoğunlukla orgazm ve boşalma gerçekleşene ve penis ile dildo olmaksızın birbirlerini oral yolla boşaltana kadar uyarırlar.

Kaynak

Hakkında NedenNedirKalfa

Cevap bırakın

Yorum yaparak, Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.