menu search
brightness_auto
MERAK ETTİĞİNİZ VEYA ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ BİR KONU'MU VAR? HEMEN SOR ÖĞREN! NEDENNEDİR.COM
more_vert
Şu son aylarda Club house diye bir şey icat edilmiş, ben de onu kullanmayı düşünüyorum fakat Club house nedir nasıl bir şeydir bilmiyorum. Acaba aramızda Club house kullananlar var mı Club house neden icat edilmiş Club house nedir lütfen bilgi sahibi olanlar paylaşsın.
thumb_up_off_alt 0 beğenilme thumb_down_off_alt 0 beğenilmeme

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Sitemizin 1 ve 6. harfi nedir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

more_vert

Club house nedir: “ses temelli yeni bir ağ” olarak tanımlayan Clubhouse, kullanıcı olanlara özel sohbetler odası üzerinden sadece sesleriyle konuşma imkanı sunuyor. Clubhouse sohbet odaları, genellikle tek konu başlığı üzerine kuruluyor. Diğer sohbet platformlarının aksine bu küçük odalar, oldukça güncel tartışmalara ev sahipliği yapıyor. Dinleyici olarak girdiğiniz geçici odada konuşmak için bile el kaldırmanız müsade istemeniz gerekiyor. 

Clubhouse, da yazılı olarak veya görsel bir şekilde herhangi bir gönderi paylaşılmıyor. Yani alışılmışın dışında bir ana sayfada akış olmayan bir sosyal ağ. Etkileşimin sadece sesli sohbet odaları üzerinden yapıldığı bir sosyal platform.

Club house, kendi kullanıcılarına yazılı olarak veya görsel olarak kirlilikten arınmış bir temiz bir ortam sunuyor. Bir başka açıklamasıda Club house, da ana akım mecralarının amacından sapma gibi bir konu olmuyor. Fikir üretme ve bu fikirleri diğer insanlarla, samimi bir şekilde paylaşma ve tartışma üzerinde çalışıyor.

Club house Android indir.

thumb_up_off_alt 0 beğenilme thumb_down_off_alt 0 beğenilmeme

614 soru

229 cevap

1.8k kullanıcı

Most active Members
this month:
    Hoş geldiniz, Nedennedir sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
    Döviz Kurları
    ...