Hülya Duyar Kim ?

Hülya Duyar Kim ?

Hülya Duyar son yıllarda eğlence sektöründe adından söz ettiren Türk oyuncudur. “Doğduğun Ev Kaderindir” ve “Terzi” dizileri ile “Süperseks” ve “Zeit der Wünsche” filmlerindeki rolleriyle tanınmaktadır.

Duyar, 1970 yılında Sivas’ta doğdu. Küçük yaşta ailesiyle birlikte Almanya’ya taşındı ve oyunculuk kariyerine burada başladı. Münih’te Otto Falckenberg Okulu’nda oyunculuk eğitimi aldı ve mezun olduktan sonra tiyatro çalışmalarına başladı.

Duyar, 2000 yılında televizyona adım attı ve o zamandan beri bir dizi popüler Türk dizisinde rol aldı. 2019-2021 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisindeki Sultan rolüyle tanınmaktadır.

Duyar, televizyon çalışmalarının yanı sıra bir dizi filmde de rol aldı. 2004 yılında Süperseks filmi ile sinemaya adım attı. O zamandan beri “Zeit der Wünsche” (2005) ve “The Tailor” (2023) dahil olmak üzere bir dizi başka filmde rol aldı.

Duyar, Türk eğlence sektöründe hızla tanınan yetenekli bir oyuncu. Çok yönlülüğü ve çok çeşitli karakterleri canlandırma yeteneği ile tanınır. Aynı zamanda kadın haklarının güçlü bir savunucusudur ve genellikle sosyal meseleler hakkında açık sözlüdür.

2021 yılında Duyar’a beyin tümörü teşhisi kondu. Tümörü çıkarmak için ameliyat oldu ve o zamandan beri tamamen iyileşti. Halen bir dizi yeni proje üzerinde çalışıyor ve kariyerine oyuncu olarak devam etmekten heyecan duyuyor.

Here are some of Hülya Duyar’s most notable works:

Doğduğun Ev Kaderindir (2019-2021)

Terzi (2023)

Süperseks (2004)

Dilek Zamanı (2005)

Kulüp (2022)

İlginizi Çekebilir
Afra Saraçoğlu Kim