Arka Sokaklar 18’inci sezonu ile tekrar ekranlara dönüyor

Arka Sokaklar 18’inci sezonu ile tekrar ekranlara dönüyor
Arka Sokaklar 18'inci sezonu

Efsane geri dönüyor! ‘Arka Sokaklar’ 18’inci sezonu ile kendi gününde, kendi kanalında

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi ‘Arka Sokaklar’, 18’inci sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 15 Temmuz 2006’da yayın hayatına başlayan dizi, 17 yıldır kesintisiz olarak yayınlanıyor.

Arka Sokaklar 18'inci sezonu
Arka Sokaklar 18’inci sezonu

Dizinin 18’inci sezonu, 16 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D’de başlayacak. Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu’nun yer aldığı dizide, bu sezona dört yeni isim katılıyor. Mustafa Üstündağ, Hasan Denizyaran, Cansu Fırıncı ve Sinem Reyhan Kıroğlu, dizinin 18’inci sezonunda izleyici karşısına çıkacak.

Mustafa Üstündağ, dizide ‘Sado’ karakterini canlandıracak. Sado, Rıza Baba’nın eski arkadaşı ve yardımcısı. Uzun yıllar yurt dışında yaşayan Sado, Rıza Baba’nın çağrısıyla İstanbul’a dönüyor.

Hasan Denizyaran, dizide ‘Komiser Kadir’ karakterini canlandıracak. Kadir, zeki ve yetenekli bir komiser yardımcısı. Rıza Baba’nın da desteğiyle kısa sürede başarılı bir polis olmaya başlıyor.

Cansu Fırıncı, dizide ‘Komiser Ünal’ karakterini canlandıracak. Ünal, azimli ve kararlı bir komiser. Rıza Baba’nın güvenini kazanıyor ve ekipte önemli bir görev üstleniyor.

Sinem Reyhan Kıroğlu, dizide ‘Komiser Yardımcısı Birce’ karakterini canlandıracak. Birce, yeni mezun bir polis. Ekipte kendisine yer bulmaya çalışıyor ve zorlu görevlerle karşı karşıya kalıyor.

18’inci sezonuyla daha da heyecanlı ve sürükleyici bir hal alacak olan ‘Arka Sokaklar’, Türk televizyonlarının vazgeçilmez yapımlarından biri olmaya devam edecek.

Yazıda yer alan özgün bilgiler şunlardır:

  • Dizinin 18’inci sezonunda dört yeni isim yer alacak.
  • Mustafa Üstündağ, dizide ‘Sado’ karakterini canlandıracak.
  • Hasan Denizyaran, dizide ‘Komiser Kadir’ karakterini canlandıracak.
  • Cansu Fırıncı, dizide ‘Komiser Ünal’ karakterini canlandıracak.
  • Sinem Reyhan Kıroğlu, dizide ‘Komiser Yardımcısı Birce’ karakterini canlandıracak.
İlginizi Çekebilir