Hemen yeni hesap oluşturun

Oturum aç

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Oturum aç

Hemen yeni hesap oluşturun

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Bozdağ Film imzalı, ilk bölümü 20 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin, yönetmenliğini Metin Günay, senaryosunu ise Mehmet Bozdağ’ın kaleme alıyor.

Türk yapımı tarih ve aksiyon türündeki Kuruluş Osman dizisi, 4. sezonuyla ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Dizinin son bölümünde İsmihan Sultan kurduğu planla Bala Hatun’u zindana düşürdü. Bala Hatun ve Şeyh Edebalı, Marmaracık Hisarı’nda hapsoldu.Osman Bey ise Bala Hatun ve Şeyh Edebalı’yı kurtarmak için yola koyuldu. İsmihan Sultan, Sultan Mesud’u getirmeleri karşılığında Bala Hatun ve Şey Edebalı’yı serbest bırakacağını belitti.

Peki Osman Bey, Sultan Mesud’u teslim edecek mi?

Yeni bölüm fragmanında ise Sultan Alaaddin, Osman Bey’i köşeye sıkıştırdı. Osman Bey’in çocuğunu almakla tehdit etti. Osman Bey ise Sultan Alaaddin’e meydan okudu. İşte yeni bölüm fragmanı…

TIKLA İZLE

Hakkında NedenNedirKalfa

Cevap bırakın

Yorum yaparak, Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.