Pakistan Nasıl Bir Yer? Pakistan Nasıl bir ülke

Pakistan Nasıl Bir Yer? Pakistan Nasıl bir ülke
Lut Kavmi neden helak oldu? Lût Kavmi neden helak oldu ayet

Pakistan Nasıl Bir Yer? Pakistan Nasıl bir ülke? Pakistan Nasıl yazılır?

1: Pakistanlılar dünyanın en misafirperver insanlarıdır. Misafirperverliği muhteşem. Pakistan’ı ne zaman ziyaret etsen, buradaki insanlar sana bakıp gülümseyecek. (Gel ve dene) der.

2: Burada, Pakistan’da bir yabancıysanız, satıcılar (çoğunlukla sokak yemeği satıcıları) ödemenize izin vermez. Evet, yabancı ülkelerden gelen ziyaretçiler misafirlerimiz gibidir ve çoğu dükkanda bedava yiyecek ve muhtemelen bedava başka şeyler alırsınız. (Pakistan’daki birkaç ziyaretçinin youtube,de videosunu izleyin “PAKİSTAN’DA HER ŞEY NEDEN ÜCRETSİZDİR”, o zaman anlayacaksınız ve benzer şekilde onlar gibi birçok insan da buraya geldi ve Pakistan’da her şeyin ücretsiz olmasına şaşırdılar.

3: Güzelliğine gelince, Pakistan dünyanın en güzel 2. başkenti İslamabad’a sahip. Aynı zamanda turizm için mükemmel bir şehir. Ayrıca, Pakistan’ın kuzey bölgeleri en harika yerlerdir. Tıpkı cennet gibi, tıpkı düşler diyarı gibi. Kuzey Pakistan, Saif-ul-muluk, Naran, K2 (dünyanın en büyük ikinci dağı) gibi yerler hakkında arama yapabilirsiniz.

4: Pakistan dünyanın en güçlü İslam ülkesidir. Pakistan savunması eskisinden çok daha iyi ve kendini çok geliştirdi. Bu yüzden aynı zamanda güvenli bir ülkedir.

5: Pakistan kesinlikle TERÖRİST BİR ÜLKE DEĞİLDİR. Hiç de değil, aksine bu ülke en çok teröristlerin kurbanı oldu. Batı medyası Pakistan hakkında yalan haberler üretiyor ve ayrıca Hint medyası, bu yüzden Hindistan ve Batı ülkelerinde insanlar Pakistan’ı ellerinde silah tutan kuru bir ülke olarak görüyorlar. Bu hiç doğru değil arkadaşlar. Bu nedenle, hepinize EVA ZU BECK’in videolarını izlemenizi öneririm ve 18 ayda 196 ülkeyi gezen bir kız daha var. Burada çapalar sordu en çok hangi ülkeyi seviyorsun Pakistan dedi (Yalan bile değil doğru kızın adını bilmiyorum ama youtube’da videosunu izledim)

Bir Pakistan sever olarak hepinize medya dinlemeyi bırakmanızı ve Pakistan’ı ziyaret eden vlogger’ların YouTube videolarını izlemenizi öneririm, o zaman bu ulusun ne kadar iyi olduğunu anlayacaksınız. Güzel ülkeyi en az bir kez ziyaret ederseniz daha mutlu olurum.

İlginizi Çekebilir