Umut Elçioğlu Kimdir Neden Boşandılar

Umut Elçioğlu Kimdir Neden Boşandılar
Umut Elçioğlu Kimdir Neden Boşandılar

Bir döneme damga vuran Pınar Altuğ ve Umut Elçioğlu aşkı 4 yıl sevgililik döneminden sonra beraberinde getirdiği 3 yıl evlilikle tüm magazin dünyasının parmakla gösterilen ilişkisini yaşamıştı. Peki 2000 yılında Umut Elçioğlu ile evlenen Pınar Altuğ ne zaman boşandı? Geçmişte aşklarıyla damga vuran Pınar Altuğun ilk eşi Umut Elçioğlu kimdir, kaç yaşında? Pınar Altuğ ilk eşi Umut Elçioğlu hakkında tüm merak ettikleriniz…

Umut Elçioğlu Kimdir Neden Boşandılar
Umut Elçioğlu Kimdir Neden Boşandılar

1994 yılında Türkiye Güzeli seçilen Pınar Altuğ şöhret basamaklarını tek tek tırmanmaya başladı. Ancak sadece mesleki hayatında değil aynı zamanda aşk hayatında da dönüm noktası yaşayan Pınar Altuğ, Umut Elçioğlu ile arkadaş ortamında tanıştı. Evlilik öncesi 1994 yılında başlayan ilişki 4 yıl sonra beklenen evlilik kararı ile yerini resmiyete bıraktı.

2000 yılının Ağustos ayında o dönem tekstilci Umut Elçioğlu ile evlenen Pınar Altuğ 3 yıla yakın evlilik hayatının ardından 2003 yılında sürpriz bir boşanma ile magazin gündemine oturdu.

Pınar Altuğ ve Umut Elçioğlu çiftinin ani bir şekilde ayrılık kararı ile farklı ihanet senaryoları ortaya dökülmeye başlandı. O dönemlerde Pınar Altuğ ile evli olan Umut Elçioğlu vatani görevini tamamlamak üzere Kocaeli’ne askere gitmesiyle çatırdamaya başlamıştı.

Üst üste yaşananlar, Pınar Altuğ’un hakkında bitmek tükenmek bilmeyen iddilar magazin dünyasını allak bullak etti…

Pınar ısrarla boşanıyorum derken golü asker eşi Umut Elçioğlu attı..

Aldatılan erkek pozisyonuna düşen Umut Elçioğlu Pınar Altuğ’dan hızlı davrandı ve boşanma davasını bizzat kendisi açtı..

Bu şekilde Umut Elçioğlu “O beni değil, ben O’nu boşuyorum” mesajını da vermiş oldu..

İlginizi Çekebilir