Hemen yeni hesap oluşturun

Oturum aç

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Sitemizin 5 ve 6. harfler yazınız ( nn )

Oturum aç

Hemen yeni hesap oluşturun

NedenNedir.Com sitemize üye olarak tüm aktivitelerden faydalanabilirsiniz, sitemize kayıt olmak tamamiyle ücretsizdir. NedenNedir.Com sitemize olarak kullanıcı adınızı alabilirsiniz, bilgileriniz hiç bir şekilde paylaşılmayacaktır. Eğer oturduğunuz yerden soru sorarak veya sorulara cevap vererek para kazanmak istiyorsanız iletişim kısmından bize yazınız.

Kategori : Eğlence Soru Cevap

Eğlence Soru Cevap bölümünde en eğlenceli soruları incelerken sende eğlenceli bir soruyu Soru Sor seçeneği ile paylaşabilirsin. 

Bildir
Soru
Z Kuşağı Nedir? Z Kuşağı Hangi Yıllar? Z Kuşağı Özellikleri?Z Kuşağı Nedir? Z Kuşağı Hangi Yıllar? Z Kuşağı Özellikleri?Z Kuşağı, son yıllarda sıkça duyduğumuz kavramlar arasında. Aslında kuşaklar yıllar geçtikçe belirleniyor. ...

Lütfen bu sorunun neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Bildir
İptal et
0
2 hafta 0 Cevap 5 görüntüleme

Bildir
Soru
Popit Nedir? Popit Resmi? Popit Ne İşe Yarar? Evde en küçük çocukdan en yaşlı kişiye kadar herkesin yoğun ilgisini farklı bir şekilde çeken ve hiç kimsenin elinden bırakmak istemediği popit oyuncağı oldukça rahatlatıcı bir görüntüsü ve sesi olduğu için insanların sakinleşmesini ...

Lütfen bu sorunun neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Bildir
İptal et
0
3 hafta 0 Cevap 2 görüntüleme