Hemen yeni hesap oluşturun

Oturum aç

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Sitemizin 5 ve 6. harfler yazınız ( nn )

Oturum aç

Hemen yeni hesap oluşturun

NedenNedir.Com sitemize üye olarak tüm aktivitelerden faydalanabilirsiniz, sitemize kayıt olmak tamamiyle ücretsizdir. NedenNedir.Com sitemize olarak kullanıcı adınızı alabilirsiniz, bilgileriniz hiç bir şekilde paylaşılmayacaktır. Eğer oturduğunuz yerden soru sorarak veya sorulara cevap vererek para kazanmak istiyorsanız iletişim kısmından bize yazınız.

Kategori : Otomobil Soru Cevap

Otomobil Soru Cevap bölümü ile otomotiv sektöründe merak ettiklerini sorabilir ve bilen diğer kullanıcılardan anında öğrenebilirsin. 

Bildir
Soru
Honda Neden Kapandı? Honda Türkiye Fabrikası Neden Kapandı?Honda fabrikası Türkiye den ve Avrupa dan çekilme kararı aslında emisyon baskısıymış.Honda şirketi emisyon değerleri baskısından bıkıp artık elektrikli modellere daha fazla ağarlık vereceği söylenerek ...

Lütfen bu sorunun neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Bildir
İptal et
0
6 saat 0 Cevap 0 görüntüleme

Bildir
Soru
Karoseri Nedir? Karoseri Taşıyıcı parçalar nedir? Karoseri denilen yapı çeşiti, genel olarak yolcuların veya yükün taşındığı kısmın ismidir. Üretildikleri malzemeye göre 2 çeşit olabilir bunlar alüminyum ve galvaniz sacdan imal edilirler. Aracın yapısına göre değişkenlik gösterir fakat en çok tutulan düz veya ...

Lütfen bu sorunun neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Bildir
İptal et
0
3 hafta 0 Cevap 1 görüntüleme