Neden Nedir
Bildirimler
  • Bildiriminiz bulunmamaktadır.

Burçin Orhon Kimdir, Kaç Yaşında, Son Hali

Burçin Orhon Kimdir, Kaç Yaşında, Son Hali
Burçin Orhon Kimdir, Kaç Yaşında, Son Hali
58 görüntülenme
0

Burçin Orhon Kimdir Kaç Yaşında Son Hali

Burçin Orhon kendisi ile merak edilen konular hakkında açıklama yaptı ve bu açıklamayı sizler için derledik.

Burçin Orhon Açıklaması:

Ben Burçin Orhon dizilerde oynadım, müzikallerde oynadım bu arada hep dans ettim hep dans ettim ve hatta film bile yaptım ve defilelere çıktım kısacası.

Dansçıyım diyebilirim her zaman dansçıyım dansçı doğmuşum sanırım ki onun dışında kendimce kendime saygı duyabileceğim kadar iyi işlerle ulaşmaya çalıştım hayatım boyunca hep öyleydim yardımsever bir insandım.

Bence insan ana fikri eğer birilerine faydalı olmak olmalı, dolayısıyla hep fikrim bu yöndeydi yani bir yandan dans ederken sanatla uğraşırken diğer yandan da aileme öncelikle arkadaşlarım eşime dostuma her zaman iyi davranmaya ve onları kollamaya çalıştım.

Yani uzun zamandır sanattan uzaktım tabiki sağlık sorunlarından dolayı. Evliliğim ve çocuklarım daha ön plana çıktı yine de pek kopmadım ama arada sırada evde mümkün olduğu kadar dans ettim.

Bundan altı sene önce kadar önce sağlık sorunlarım artınca Kuşadası’na yerleştim, bu biraz zor oldu haliyle birazcık.
Dans’ tan uzaklaştık ve mecburen bazen çocuklardan bazen işimden uzak kaldım ama burası bana çok iyi geldi artık aktif olarak dans etmediğim içinde çok vaktim var.
Hani ev işlerine yoğunluk verdim ve bunlardan fayda çıkarmaya çalışıyorum, kuşadası için de faydalı olmaya çalışıyorum.

Kent Konseyi’ne katıldım sanat adına Kuşadası’nda neler yapılabilir onunla ilgili hep sevgili Belediye Başkanımızın beynini şişiriyorum her zaman ve hiçbir zaman beni geri çevirmiyor.
Şimdilerde de yine faydalı olmak üzerine yaşıyorum benim hep ana fikrim olmuştur kendi etik değerlerinden vazgeçmeden başkalarına katkı sağlamayı seviyorum bu yönde de, kendi bünyemin üstünde kendimi zorluyorum ama bunu seviyorum gelecekle ilgili.

Hem konservatuar mezunu olmam hem hep sanatın içinde olmam ve güncel sanatı sürekli dünyadaki güncel sanatı takip ediyor olmam ve benim vizyonumu çok genişletti.

Sanatında birçok duruma hakimim yani hem ülkemdede eğitimim var, iyi bir yazarlık eğitimi aldım seviyorum kendimi eğitmeyi ve müzik bilgim varsa ki, dolayısıyla bunları şimdi kuşadası’nın faydasına
çevirmek istiyorum elimden ne gelirse tabii ki.

Elimden geleni yapacağım çünkü kuşadası çok güzel bir yer ve sanatın en güzelini hakediyor bence ileriye yönelik olarak bir kültür sanat başkenti haline gelmesini dilerim ve bu konuda elimden geleni yapacağım, şeklinde açıklama yaptı.

Burçin Orhon Kimdir, Kaç Yaşında, Son Hali
Burçin Orhon Kimdir, Kaç Yaşında, Son Hali

kaynak