Hemen yeni hesap oluşturun

Oturum aç

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Oturum aç

Hemen yeni hesap oluşturun

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çağla Şikel İle Yakınlaşan Avukat Nail Gönenli Kimdir

Bildir
Soru

Lütfen bu sorunun neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Bildir
İptal et

Çağla Şikel İle Yakınlaşan Avukat Nail Gönenli Kimdir

Çağla Şikel İle Yakınlaşan Avukat Nail Gönenli Kimdir: Saint Benoit Lisesi mezunu olan Avukat Nail Gönenli, Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.

Avukat Nail Gönenli, üniversiteden mezun olduktan sonra profesyonel iş 2005 yılında İstanbul’da saygın bir hukukta avukat olarak başlamıştır.

8 yıl hukuk alanında eğitimli olarak 13 öğrencilik eğitiminden sonra 2018 yılında Gönenli&Partners’ı kurdu ve Gönenli&Partners Bürosu’nun öncüdür.

Avukat Nail Gönenli, önemli davalarda tahkim avukatı olarak görevlerde bulunur. Hukuku, Fikri Hukuku ile Hukuku, Şirketler Hukuku, Sağlık, İdare ve Vergi Hukuku, Ceza Hukuku iş olan Avukat Nail Gönenli, danışmanlık hizmetleri vermektedir. Gönenli, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Avukat Nail Gönenli: Instagram
https://www.instagram.com/nailgonenli/?hl=en

Bir cevap bırakın

Araştır

Yanıt vererek Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.