Neden Nedir
Bildirimler
  • Bildiriminiz bulunmamaktadır.

Çağla Şikel Kaç Yaşında Kimdir Boyu Kaç

Çağla Şikel Kaç Yaşında Kimdir Boyu Kaç
57 görüntülenme
0

Çağla Şikel Kaç Yaşında Kimdir Boyu Kaç

Çağla Şikel Kaç Yaşında Kimdir Boyu Kaç: Çağla Şıkel, 2 Ocak 1979’da İstanbul’da Asuman ve Hüseyin Şıkel’in ikinci çocuğu olarak dünyaya geldi.

Babası Azerbaycan asıllı bir mali müşavir, annesi ise Çerkez asıllı bir ev hanımıydı. İki kız kardeş olan Çağla Şikel’in ablasının ismi Berna’dır.

Çağla Şikel, Mimar Sinan üniversitesi, Güzel Sanatlar bölümü mezunudur.

Çağla Şikel boyu: 1.80 cm

Çağla Şikel yaşı: 44

Çağla Şikel şahsi web sitesi: caglasikel.com.tr

Çağla Şikel kısaca hayatı:

Çağla Şıkel, 1997’de Miss Turkey güzellik yarışmasını kazandı. Küçük yaşta bale dersleri de aldı. 10–11 Ağustos 2013 tarihlerinde 16 yıl aradan sonra sahnelere geri döndü ve 11. Uluslararası Bodrum Bale Festivali’nde Samsun Devlet Opera ve Balesi dansçılarıyla birlikte “Bach Alla Turca” balesini seslendirdi.

Çağla Şıkel aynı zamanda bir blog yazarıdır ve YouTube kanalında düzenli olarak videolar yayınlamaktadır.

2002 yılında Çağla Şıkel, model arkadaşı Bozok Gören ile ilişki yaşıyordu. Daha sonra Beyazıt Öztürk ile ilişkilendirildi.

Çağla Şıkel daha sonra pop şarkıcısı Emre Altuğ ile 10 Ağustos 2008’de evlenmeden önce beraber yaşadı. Çağla Şıkel ilk hamileliğini 18 Aralık 2008’de açıkladı, ancak aynı hafta bir hastalık nedeniyle düşük yaptı. 31 Ekim 2010 tarihinde ilk oğlu Kuzey’i dünyaya getirdi. 2012 doğumlu Uzay adında bir oğulları daha var. Çift 12 Ocak 2015’te boşandı.

kaynak