Neden Nedir
Bildirimler
  • Bildiriminiz bulunmamaktadır.

Club house Nedir? Clubhouse Android Olanı Varmı?

Club house Nedir? Clubhouse Android Olanı Varmı?
219 görüntülenme
0

Club house Nedir? Clubhouse Android Olanı Varmı?

Şu son aylarda Club house diye bir şey icat edilmiş, ben de onu kullanmayı düşünüyorum fakat Club house nedir nasıl bir şeydir bilmiyorum. Acaba aramızda Club house kullananlar var mı Club house neden icat edilmiş Club house nedir lütfen bilgi sahibi olanlar paylaşsın.

Club house Nedir? Clubhouse Android Olanı Varmı?

Club house nedir: “ses temelli yeni bir ağ” olarak tanımlayan Clubhouse, kullanıcı olanlara özel sohbetler odası üzerinden sadece sesleriyle konuşma imkanı sunuyor. Clubhouse sohbet odaları, genellikle tek konu başlığı üzerine kuruluyor. Diğer sohbet platformlarının aksine bu küçük odalar, oldukça güncel tartışmalara ev sahipliği yapıyor. Dinleyici olarak girdiğiniz geçici odada konuşmak için bile el kaldırmanız müsade istemeniz gerekiyor.

[caption id="attachment_2670" align="alignnone" width="800"]Club house Nedir? Clubhouse Android Olanı Varmı? Club house Nedir? Clubhouse Android Olanı Varmı?[/caption]

Clubhouse, da yazılı olarak veya görsel bir şekilde herhangi bir gönderi paylaşılmıyor. Yani alışılmışın dışında bir ana sayfada akış olmayan bir sosyal ağ. Etkileşimin sadece sesli sohbet odaları üzerinden yapıldığı bir sosyal platform.

Club house, kendi kullanıcılarına yazılı olarak veya görsel olarak kirlilikten arınmış bir temiz bir ortam sunuyor. Bir başka açıklamasıda Club house, da ana akım mecralarının amacından sapma gibi bir konu olmuyor. Fikir üretme ve bu fikirleri diğer insanlarla, samimi bir şekilde paylaşma ve tartışma üzerinde çalışıyor.

Club house Android indir.