Neden Nedir
Bildirimler
  • Bildiriminiz bulunmamaktadır.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç boşandı İlk Açıklamalar Geldi

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç boşandı İlk Açıklamalar Geldi
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç boşandı İlk Açıklamalar Geldi
124 görüntülenme
0

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç boşandı İlk Açıklamalar Geldi

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç boşandı İlk Açıklamalar Geldi: Sevilen oyuncu Demet Özdemir ile ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç, 2022 yılındaki birliktelikleri ile kamuoyunu şaşırtan ağustos ayındaki nikah töreninde görüntülendi. Ancak bir süredir ayrılık dedikodularıyla gündemde olan çift, boşanma kararını sosyal medya hesaplarından duyurdu. Özdemir, doğumuyla birlikte başlayan krizden sonra evden ayrıldı ancak çiftin barışma girişimleri başarısızlıkla sonuçlanınca evliliklerini bitirme kararı aldı.

Demet, yeni filminin galasında Oğuzhan’a yardımcı olsa da ayrılık duyguları dinmedi ve ünlü çift, Instagram hesaplarından yaptıkları ortak açıklamayla söylentiyi doğruladı. Bir süredir sürdüremedikleri evliliklerini karşılıklı saygı ve anlayışla bitirme kararı aldıklarını açıkladılar, ve bu kararın ailelerini ve büyüklerini de etkileyeceğini biliyorlardı. Onları incitmeden, yıpratmadan, olabildiğince hassas bir şekilde süreci yönetirlerdi.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir avukatlarıyla birlikte katıldı, yaklaşık yarım saat süren duruşmada Zeynep Bastık’ın eski eşi Tolga Akış tanık olarak ifade verdi. Duruşmanın ardından mahkeme, Koç ile Özdemir’in boşanmasına karar verdi. Oğuzhan Koç, duruşmanın ardından gazetecilere boşanma kararında karşılıklı anlaştıklarını, bu kararın ailelerini ve büyüklerini de etkileyeceğini bildiklerini ifade etti.

Onları incitmeden, yıpratmadan, olabildiğince hassas bir şekilde süreci yönetirlerdi. Duruşmada avukatları da hazır bulundu.