Neden Nedir
Bildirimler
  • Bildiriminiz bulunmamaktadır.

İstanbul Bina Hasar Tespit Sorgulama İBB

İstanbul Bina Hasar Tespit Sorgulama İBB
120 görüntülenme
0

İstanbul Bina Hasar Tespit Sorgulama İBB

İstanbul Bina Hasar Tespit Sorgulama İBB: Uzun yıllardır deprem endişesiyle yaşadığınızı; binbir emekle elde ettiğiniz, sevdiklerinizin anılarıyla dolup taşan sıcak yuvanızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Beklenen İstanbul depreminde bu şehrin paydaşı olan bir kişinin bile hayatının riske girmemesini kendimize görev edindik ve bu sebeple var gücümüzle çalışıyoruz.

İstanbul Bina Hasar Tespit Sorgulama İBB

Binalarımızın risk durumunu saptayabilmek için 2019 yılında başladığımız “hızlı tarama yöntemi”, akademisyenlerimizin de sürece katılımı ile onlarca farklı yöntem arasından seçilmiştir.

Zamanımızın daraldığını biliyoruz! İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak 2020 yılında İstanbul’un dört bir yanında başladığımız çalışmalar ile sizin yanınızda olmak, endişelerinizi giderebilmek ve önlem almak için aralıksız çalışıyoruz.

Hayata geçirdiğimiz Bina Tespiti Projemize başvurmak artık çok daha kolay! Bu internet sayfası aracılığı ile binanız için inceleme talep edebilir, binanızın inceleme sonucunu öğrenebilirsiniz.

Ayrıca binanız ile ilgili formu doldurarak, daha güçlü İstanbul için katkıda bulunabilirsiniz.

İstanbul büyükşehir Belediyesi’nin bina hasar tespiti için yayınlanmış makaleyi sizlere aktardık, eğer siz de binanızın depreme dayanıklılık testini yaptırmak isterseniz, aşağıdaki linki tıklayarak istanbul büyükşehir Belediyesi’nin resmi web sitesindeki ilgili adrese girebilirsiniz.

İstanbul Bina Hasar Tespit Sorgulama İBB İçin TIKLAYIN