Mansur Yavaş, Cübbeli Ahmet Hoca’yı mahkemeye verdi

Bildir
Soru

Lütfen bu sorunun neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Bildir
İptal et

Mansur Yavaş, Cübbeli Ahmet Hoca’yı mahkemeye verdi

Mansur Yavaş, Cübbeli Ahmet Hoca’yı mahkemeye verdi: Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Cübbeli Ahmet Hoca Efendi, Ahmet Mahmut Ünlü’nün insansız hava araçlarına ilişkin yaptığı sözlerin ardından harekete geçti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Kendisini dini lider yerine koyup halka fetva ve nasihat veriyor. Bu nasıl bir dil? Ayrıca aşağılayıcı. Ona cevap vermenin birçok yolu var ama asla o seviyeye inmem. . Savcılığa bildirdim, kanun gereğini yapacaktır.”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş,1 Mayıs’ta Manisa’da bir mitingde açıklamada: “Artık boş vaatlerle ilgilenmiyoruz. Anadolu Gemisi artık İzmir’e geldi. Ayın 15’inden sonra İHA’lardan, İHA’lardan haberiniz olmayacak. Ülkemizdeki mülteci akını ne olacak, bir mülteci deposu haline geldik ve sınırlarımız gözenekli hale geldi. Sorun ne olacak? Çözülecek, açlık ve işsizlik de çözülecek.” Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın bu sözleri Cübbeli Ahmet Hoca Efendi olarak da bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’yü kızdırdı.

Bir cevap bırakın

Araştır

Yanıt vererek Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.