Matrix Resurrections türkçe altyazı dosyası? Matrix Resurrections türkçe altyazı

Bildir
Soru

Lütfen bu sorunun neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Bildir
İptal et

Matrix Resurrections türkçe altyazı dosyası? Matrix Resurrections türkçe altyazı

Matrix Resurrections türkçe altyazı dosyası? Matrix Resurrections türkçe altyazı? Matrix Resurrections türkçe altyazı indir? Matrix Resurrections altyazı?

Selam arkadaşlar başlıktada yazdığım gibi Matrix serisinin sonuncusu olan Matrix Resurrections serisi vizyona girdi ve şuan herkez izlemek için bende dahil bir çare arıyor çünkü, Matrix Resurrections türkçe altyazı gerekiyor ve nereden indirebilirim diye araştırmalar yapıyorum.

The Matrix Resurrections filminin ilk eleştiri yazıları gelmeye başladı bile. Lana Wachowski’nin yönetmenliğini yaptığı Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’un başrollerini paylaştığı Matrix 4 serisi merakla bekleniyordu ama beklentileri karşıladı mı bu bir soru? Gelen ilk izleyici yorumlarına göre eleştirmenler ikiye bölünmüş durumda.

Matrix 4 filminin ilk haberleri 2019 yılından sonra gelmeye başladı ve o günden bu yana matrix serisi hayranların merakla beklediği dördüncü filmi olan The Matrix Resurrections sonunda vizyona girdi. Matrix 4 Filmde Reeves ve Anne Moss ile birlikte Niobe rolüyle Jada Pinkett Smith, The Merovingian rolüyle Lambert Wilson ve Ajan Johnson rolüyle Daniel Bernhardt gibi eski üçlemeden olan bilindik karakterler yer alıyor.


Bir siteden buldum ama indirme linkini bulamadım, aşağıya Matrix Resurrections altyazı indir linkini yazıcam ve sizlerden ricam, Matrix Resurrections altyazı indir linki bulursanız cevap olarak yazarmısnız?

Sizi bilmem ama Keanu benim favori adamlarımdan birisi 🙂 Mütevazi kişiliği olsun, aktörlüğü olsun 10 numara benim görüşüme göre ve şunuda söylemem gerekiyor dünya da milyomlarca hayranı olan birisidir kendisi 🙂

Uzun lafın kısası adminler olsun veya bu siteyi kullananlar olsun bir cevap yazarsanız çok sevinirim 🙂

Şimdiden teşekkürler…

Hemen aşağıya bir kaç tane yorum kopyalıyorum, beyazperde sitesinden 🙂

NEÇİRWAN tarafından yapılan yorum

Çocukluğumun en iyi filmlerindendi,halada öyle. Bir sinema devrimi desem hiç abartmış olmam. Film tarihinde çağ açan film.

Zamanının ötesinde görsel efektler,harika işlenmiş senaryo, kurgu ve çekimler sinemada bir başyapıt. Yirmi yıl geçmiş hala bu kalitede bir film çekilmiş değil. Aksine teknolojik gelişmelerle (Metaverse) hala gündemde kalmaya devam eden, kalmayada devam edecek bir film. aksiyon ve felsefe ancak bu kadar güzel harmanlanıp verilebilirdi. Film o kadar derin ki her izleyişimde her araştırmamda farklı şeyler bulabiliyorum.

İnanç, Teknoloji,Algoritmalar, metaforlar, mitolojiler, mistik yapılar ve daha niceleri. Keanu, Anna moss, Laurence, Hugo wieving gibi oyuncularıylada tam bir yıldızlar geçidi. Film gerçekten dört dörtlük. Başka söze gerek yok. Bu kadar iyi bir filmi izlemeyen kalmasın. Hayatımda Yüzüklerin efendisinden sonra izlediğim en iyi filmdir.

OSCAR tarafından yapılan yorumBugün herkesin bildiği klasik matrix filmini yorumlayacağım. Filmi birçok kişi ilk izleyişinde anlamadı. Bu filmin bir felsefesi var. 18 yaşından küçükler bunu anlamayabilir. Film gerçekten dört dörtlük. Senaryo kaliteli ve akıcı. Başka söze gerek yok. Bu kadar iyi bir filmi izlemeyen kalmasın. Biraz film hakkında bilgi vereyim. Wachowski kardeşler bu filmi Universal’a götürmüş. Universal bundan önce bir filmleri olup olmadığını sormuş. Yok cevabını alınca ise önce bir film çekip öyle gelmişler, hatta birkaç ödül kazanmışlar. Yani maddi manevi açıdan iyi bir film olmuş. Sonra Wachowski kardeşler Universal’a bir daha gidip Matrix’i çekmek istemişler. Ne kadar para istedikleri sorulunca 10 milyon dolar demişler ve Universaldan tekrar hayır cevabını almışlar. Önce bir sahnesini çekip getirmeleri gerekiyormuş. 1 milyon dolara 10 dakikalık bir sahne çekip götürmüşler ve Matrix bu şekilde çekilmeye başlanmış. Bizdeki filmlerin bütçesi ise bunun yarısı kadar. Matrix çok düşünülmüş bir film. Buna başka bir örnek ise normalde kötü karakter onları pil yapmak için değil de başka bir sebepten öldürmek istiyormuş. Ama Wachowski kardeşler bunun zor yapılacağını düşünüp vazgeçmiler. Normalde senaristler senaryolarının değiştirilmesini hiç sevmezler ama Wachowski kardeşler filmleri için büyük fedakarlık yapmış. Filmi 18 yaş üstü herkese tavsiye ederim…

https://www.beyazperde.com/filmler/film-19776/kullanici-elestirileri/en-yeniler/

Bir cevap bırakın

Araştır

Yanıt vererek Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.