Neden Nedir
Bildirimler
  • Bildiriminiz bulunmamaktadır.

Mersin’de Kibariye sahneden düşerek hastanelik oldu

Mersin’de Kibariye sahneden düşerek hastanelik oldu
Mersin'de Kibariye sahneden düşerek hastanelik oldu
122 görüntülenme
0

Mersin’de Kibariye sahneden düşerek hastanelik oldu

Mersin’de Kibariye sahneden düşerek hastanelik oldu: Mersin’de Romanlar Buluşması’nda sahneye çıkan sanatçı Kibariye, sahneden düşerek hastanelik oldu.

Kibariye, Turgut Reis Mahallesi’nde Romanlar Buluşması’nda sahneye çıktı. Ancak sahnedeyken bir hayranı sahneye atlamak istedi ve güvenlik görevlileri olaya müdahale etti.

Güvenlik görevlileri sahneye atlayan kişiyi Kibariye’den uzaklaştırmak için müdahalede bulunurken, birisi Kibariye’ye çarptı ve bu nedenle sahneden düştü. İlk tedavisi özel bir hastanede yapıldı ve daha sonra Mersin Şehir Hastanesi’ne sevk edildi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kibariye’nin sağlık durumuyla ilgili Twitter hesabından bir mesaj paylaştı ve “Ses sanatçımız Kibariye sahnede yaşadığı talihsiz bir olay sonucu yaralandı. Tedavisi Mersin Şehir Hastanesi’nde devam ediyor.

Bilinci yerinde. Bir süreliğine gözlem altında tutulup taburcu edilecek. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum: Sesinizle, neşenizle sizi tekrar aramızda görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.