Neden Nedir
Bildirimler
  • Bildiriminiz bulunmamaktadır.

Moonbin Astro Kimdir Nerelidir Neden Öldü

Moonbin Astro Kimdir Nerelidir Neden Öldü
Moonbin Astro Kimdir Nerelidir Neden Öldü
107 görüntülenme
0

Moonbin Astro Kimdir Nerelidir Neden Öldü

Moonbin Astro Kimdir Nerelidir Neden Öldü

Moonbin Astro Ölümü:

25 yaşında olan Moon Bin, 19 Nisan 2023 akşamı provalara gelmeyince menajeri tarafından Seul’un Gangnam semtindeki evinde ölü bulundu.

Ölüm nedeni açıklanmadı, ancak Xsports News tarafından ölümünün araştırıldığı bildirildi, Yonhap News ise ölümü soruşturan Seul Gangnam Polisi tarafından yayınlanan bir açıklamayı paylaştı: “Görünüşe göre kendi canına kıydı. Şu anda kesin ölüm nedenini belirlemek için otopsi olasılığını tartışıyoruz.

Moonbin Astro Kariyeri

Ölümünden bir gün önce, Moon Bin’in ikilisi Moonbin & Sanha’nın bir parçası olarak Astro üyesi Yoon San-ha ile birlikte Busan’daki Dream Concert’te sahne alacağı açıklandı. Organizatörler, 20 Nisan itibarıyla, ölümünün ardından herhangi bir açıklama yapmadı.

Annesinin etkisiyle Moon Bin, 2004 yılında çocuk model ve Ulzzang olarak çıkış yaptı. 2006’da, TVXQ’nun “Balloons” adlı şarkısının klibinde yer aldı.

2009’da ilk oyunculuk rolünü Kim Bum’un oynadığı karakterin genç versiyonunu canlandırdığı Boys over Flowers adlı Kore dramasında gerçekleştirdi.

Moon Bin, beşinci sınıftan beri Fantagio stajyeri olarak eğitim gördü. Şirketin erkek grup projesi iTeen’e katıldı ve Fantagio tarafından iTeen Photo Test Cut ile tanıtılan ikinci stajyer oldu.

Astro ile ilk çıkışını yapmadan önce Moon Bin, grubun geri kalanıyla birlikte To Be Continued adlı bir web dramasında rol aldı.

Moonbin Astro Gençliği

Moon Bin, 26 Ocak 1998’de Chungbuk Eyaleti, Cheonju’da doğdu. Eski bir YG Stajyeri ve rap yarışması Unpretty Rapstar’ın ikinci sezonunun finalisti olan Moon Sua adında küçük bir kız kardeşi var.

Hanlim Çoklu Sanat Okulundan mezun oldu.

Moonbin Astro Kaç Yaşında

Moon Bin (26 Ocak 1998 – 19 Nisan 2023), Fantagio şirketinden çıkış yapan Güney Koreli oyuncu, şarkıcı ve model. Ayrıca Güney Koreli erkek grubu Astro’nun bir üyesiydi.

kaynak