Samsung Q900TS 85″ Class HDR 8K UHD Smart QLED TV, HDMI

Bildir
Soru

Lütfen bu sorunun neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Bildir
İptal et

Samsung Q900TS 85″ Class HDR 8K UHD Smart QLED TV HDMI

Infinity Screen ile uçtan uca görüntülemeHDTV’den 16 kat daha fazla çözünürlükle gerçek 8K’nın akıllara durgunluk veren keskinliğini ve derinliğini görün.Samsung TV’nizde dahili alıcılarla yüksek kaliteli, ücretsiz 4K TV içeriğine erişmek için NextGen TV (ATSC 3.0) teknolojisini kullanın.

HDTV’den 16 kat daha fazla çözünürlükle gerçek 8K’nın akıllara durgunluk veren keskinliğini ve derinliğini görün. Üstün netlikte 33 milyon pikselle her karenin gücünü hissedin.

Samsung Q900TS 85″ Class HDR 8K UHD Smart QLED TV, HDMI

Samsung’un en parlak işlemcisi, 8K’nın tüm gücünü ortaya çıkarmak için derin öğrenme AI Teknolojisini kullanır ve muhteşem bir izleme deneyimi sunar.

Kaynağından bağımsız olarak güçlü Quantum İşlemcimiz 8K ile içeriğinizi çarpıcı 8K’ya yükseltin. 8K AI yükseltme, görüntü parazitini azaltmak, kaybolan ayrıntıları geri yüklemek ve nesnelerin ve metnin etrafındaki kenarları tanımlamak için giriş kaynağını otomatik olarak analiz eder.

Samsung Q900TS 85″ Class HDR 8K UHD Smart QLED TV, HDMI

İster güneşli bir oturma odasında ister karanlık bir oturma odasında, Uyarlanabilir Görüntü, nerede ve ne zaman izlerseniz izleyin muhteşem bir görüntü için görüntüyü ve odanın aydınlatma koşullarını analiz ederek TV’yi optimize eder.

kaynakça

Bir cevap bırakın

Araştır

Yanıt vererek Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.