Neden Nedir
Bildirimler
  • Bildiriminiz bulunmamaktadır.

Sdt Uzay ve Savunma Teknolojileri Halka Arz

Sdt Uzay ve Savunma Teknolojileri Halka Arz
Sdt Uzay ve Savunma Teknolojileri Halka Arz
55 görüntülenme
0

Sdt Uzay ve Savunma Teknolojileri Halka Arz: SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş. (SDT), Şubat 2005’ten bu yana Savunma, Uzay ve Havacılık alanlarına yönelik özgün yazılım, donanım ve entegre çözümler geliştiren özel bir Türk Savunma Şirketidir.

SDT, yaklaşık 200 kalifiye çalışanı olan bir mühendislik şirketidir ve ana tesisi Ankara, Türkiye’de ODTÜ Teknokent Bölgesi’nde yer almaktadır.

SDT, Radar-EW sinyal işleme, görüntü işleme/örüntü tanıma, gömülü yazılım/sistemler, RF Jammer Sistemleri, Uydu Teknolojileri ve Simülasyon ve Eğitim sistemlerinde özel uzmanlığa sahiptir.

SDT, SSB (Savunma Sanayii Müsteşarlığı) tarafından çok iyi tanınmaktadır ve aynı zamanda SASAD (Türkiye Savunma Sanayii İmalatçıları Derneği) ve SAHA İstanbul’un (Savunma ve Havacılık Kümelenme Derneği) tam üyesidir.

Web Sitesi http://www.sdt.com.tr 

Sektörler Savunma ve Uzay Araçları İmalatı

Şirket büyüklüğü 201 – 500 çalışan

Genel Merkez Ankara

Türü Özel Şirket

Kuruluş 2005Uzmanlık Alanları

Sentetik Açıklıklı Radar (SAR) Sistemleri, Görüntü İşleme Sistemleri, Elektronik Harp (EW) Sistemleri, Uydu Yer İstasyon Sistemleri, Veri Kayıt Sistemleri, Platform Yönetim Sistemleri, Hava Muharebe Eğitim Sistemleri, RF Jammer Sistemleri, Silah Sistemleri, Eğitim ve Simülasyon Sistemleri ve Elektronik Entegrasyon