Neden Nedir
Bildirimler
  • Bildiriminiz bulunmamaktadır.

Seray Kaya Dizileri

Seray Kaya Dizileri
31 Aralık Dizi Reytingleri Nelerdir
39 görüntülenme
0

Seray Kaya Dizileri

Seray Kaya, Türkiye’de birçok popüler dizide yer alan bir Türk aktris. Rol aldığı dizilerden bazıları şunlardır:

  1. Küçük Sırlar: 2014-2015 yıllarında ATV’de yayınlanan Türk drama dizisidir. Geçmişinin sırlarını ortaya çıkarmaya çalışan Elif isimli genç bir kadının hikayesini anlatıyor. Dizide Hande karakterini Seray Kaya canlandırmıştır.
  2. Sevinçli Günler: 2015-2016 yıllarında FOX’ta yayınlanan Türk komedi-drama dizisidir. Hayatları ve ilişkileri boyunca yollarına devam etmeye çalışan bir grup arkadaşın hayatını konu alıyor. Dizide Nilüfer karakterini Seray Kaya canlandırmıştır.
  3. Bana Sevmeyi Anlat 2016 yılında FOX’ta yayınlanan Türk romantik dram dizisidir. Bir dizi başarısız ilişkiden sonra aşkı ve mutluluğu bulmak için mücadele eden Aslı adlı genç bir kadının hikayesini konu almaktadır. Dizide Sezin karakterini Seray Kaya canlandırmıştır.
  4. Öyle Bir Geçer Zaman ki (As Time Goes By): 2016-2017 yıllarında FOX’ta yayınlanan Türk romantik dram dizisidir. Annesinin ölümünden sonra dünyadaki yerini bulmaya çalışan Ayşe isimli genç bir kadının hikayesini anlatıyor. Dizide Elif karakterini Seray Kaya canlandırmıştır.
  5. Çarpışma 2017 yılında FOX’ta yayınlanan Türk aksiyon-drama dizisidir. Güçlü bir suç örgütünü çökertmeye çalışan bir grup polisin hikayesini konu almaktadır. Dizide Sinem karakterini Seray Kaya canlandırmıştır.