Neden Nedir
Bildirimler
  • Bildiriminiz bulunmamaktadır.

Tab İlaç Magnezyum Sitrat

Tab İlaç Magnezyum Sitrat
Tab İlaç Magnezyum Sitrat
47 görüntülenme
0

Tab İlaç Magnezyum Sitrat

Tab İlaç Magnezyum Sitrat: TAb İlaç TANITIM: Merkezi İstanbul’da olan firmamız, uzun yıllar ilaç sektöründe tecrübe sahibi Aytekin PAHSA tarafından 2011 yılında kurulmuştur. Türkiye’de hızla büyüyen TAB İlaç, ülke ekonomisine katkı sağlamak ve ürün gamını büyütmek amacıyla GMP (İyi Üretim Uygulamaları) standartlarını karşılayan yeni tesisini 2020 yılında açtı. Yeni üretim tesisiyle birlikte 150’nin üzerinde çalışanına güvenli çalışma ortamı sunuyor.‎

‎‎ TAB İlaç, gücünü ürettiği kaliteli gıda takviyeleri ve binlerce memnun tüketiciden alan; yenilikçi ve katma değerli ürünler sunma vizyonuna sahip bir ilaç firmasıdır.

‎‎ Misyonumuz; tanınmış sertifikalara sahip lider tedarikçilerden sağlanan benzersiz ve yüksek biyo-verimliliğe sahip hammaddeleri kullanarak üstün özellikli ürünler üretmek ve tüketicilerimizle buluşturmak.

‎‎ TAB İlaç, portföyündeki birçok farklı tedavi alanında 50’den fazla ürün ve pazardaki binlerce memnun tüketici ile vizyonuna emin ve hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Fason Üretim

Verilen Hizmetler

‎‎ Ar-ge ürün geliştirme

‎ Malzeme ve Hammadde Tedariği

‎ Ruhsatlandırma

‎ Danışmanlık

‎ Tasarım-Dizayn- Ambalaj

‎‎ TAB ilaç, Türkiye’de beşeri tıbbı ilaç alanında ve gıda takviyesi alanında faaliyet gösteren firmalara İhtiyaçları doğrultusunda her türlü talebi karşılayabilecek nitelikte kalifiye personel, teknik donanım (altyapı ve yardımcı işletmeler) ve en yeni teknolojiyi içeren ekipmanlar ile fason üretim hizmeti vermektedir.

‎ TAB ilaç, 2021 yılından itibaren 7 ‘si beşeri tıbbı ilaç alanında 15’i gıda takviyesi alanında olmak üzere toplam 22 fason üretim hizmeti gerçekleştirmiştir.

‎ Fason üretim hizmetinde verdiğimiz destek, sadece üretim değil anlaşma kapsamına bağlı kalmak koşuluyla ar-ge ürün geliştirme, tasarım-dizayn, hammadde tedariği, yasal izin ve kayıt oluşturma, Private label ürün oluşturma faaliyetleri yürütülmektedir

https://www.tabilac.com