Neden Nedir
Bildirimler
  • Bildiriminiz bulunmamaktadır.

TBMM Canlı Yayın İzle Kesintisiz

TBMM Canlı Yayın İzle Kesintisiz
TBMM Canlı Yayın İzle Kesintisiz
155 görüntülenme
0

TBMM Canlı Yayın İzle Kesintisiz

TBMM Canlı Yayın İzle Kesintisiz: TBMM Genel Kurulu toplantıları Salı günleri 15:00-21:00, Çarşamba ve Perşembe 14:00-21:00 saatleri arasında TRT-3 kanalından ve internet üzerinden; bunun dışındaki gün ve saatlerde çalışma yapılması durumunda ise sadece internet üzerinden canlı olarak yayınlanmaktadır.

Protokolün 5. Maddesi kapsamında yasama yılı açılışı, 23 Nisan özel birleşimi, bütçe görüşmeleri, hükümet programı, konuk yabancı devlet adamlarının parlamentodaki konuşmaları gibi özel hallerde, gün ve saate bakılmaksızın, Genel Kurul çalışmaları TRT-3 kanalından canlı olarak yayınlanmaktadır.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde grubu bulunan siyasi partilerin TBMM’de gerçekleştirdikleri grup toplantıları, 1’er saat süreyle sınırlı olmak üzere,internet üzerinden canlı olarak yayınlanmaktadır.

TBMM Başkanı’nın kabul ve ziyaretleri, TBMM İhtisas komisyonları ile diğer komisyonların toplantıları, siyasi parti grup başkanvekilleri ile diğer milletvekilleri tarafından TBMM’de düzenlenen basın toplantıları, grup yöneticilerinin kabulleri, TBMM Başkanlığı İdari Teşkilatı’nın faaliyetleri, TBMM’de düzenlenen konferans, seminer gibi toplantılar, TBMM’ye sunulan tasarı ve teklifler ile kabul edilen kanunlar haberleştirilerek, Genel Kurul çalışmalarının dışındaki uygun zamanlarda yayınlanmaktadır.

TBMM Televizyonu’nun yayınları ve programlarının telif hakkı Başkanlığa aittir. TRT dışındaki yayın kuruluşları bu görüntüleri izinsiz ve Televizyon Hizmetleri Ücret Tarifesinde belirtilen şartları yerine getirmedikçe kullanamaz. Yayın kuruluşları belirtilen görüntüleri ücret karşılığında alabilirler.

TV kanalları ve diğer yayıncı kuruluşlar tarafından alınan görüntüler, bir başka kanal ya da yayıncı kuruluşa satılamaz.

CANLI İZLE

Telefon : (+90) 312 420 80 85
Faks :(+90) 312 420 78 31